Tüm marka ve model laptopların tamiri yapılır

Hertürlü iş ilanınızı bu kategori altına açabilirsiniz.
Cevapla
admin
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesajlar: 232
Kayıt: 05 Ara 2018 11:02
İletişim:

Tüm marka ve model laptopların tamiri yapılır

Mesaj gönderen admin » 23 Ara 2019 22:08

Tüm marka ve model notebook tamirleri yapılır

Tamiri Süreci Nasıl İşliyor ?
Teknik servisimize bırakılan laptop'un tamir süreci ortalama 1 haftadır bu sürece cihazın test süreleri de dahildir fakat elimizde olmayan nedenlerden ötürü çıkan aksaklıklara karşı da bu süreç uzamaktadır.Parça temini , parça denenmesi vb gibi sorunlar bunlara örnek gösterilebilir.
Maximum 2 haftayı geçmeyecek şekilde cihazınızı servisimizde tutarız , ve sizi 2 hafta 1 gün daha fazla geçmeden bilgilendiririz.
Bazı sorunlar geri dönüşü olmayan hasarlara yol açabiliyor.

Bilgilendirme Süreciniz Nasıl İşliyor ?
Sizlere email , whatsapp , sms veyahut vermiş olduğunuz iletşim numarasından ulaşırız.

Onarım Ücretlerinizin maliyeti nedir ?
Bunun cevabını şu fiyattır dememiz sakıncalı olur çünkü her cihaz aynı arızadan veyahut belirli bir yerden arıza yapmıyor , örneğin bazı bilgisayarların açılmama sebebi anakart ile alaklı sorunla çok yüksek fiyat çıkabilir , bir diğer açılmama sorunu ise flexi kablo veya düğme ile alakalı ise bu fiyat tabiki daha da uygun olacaktır.Bu yüzden sizlere fiyat vermemiz şu konuda biraz zordur fakat ortalama arıza ücretleri ankart onarımı 150 veyahut 250 tl arası değişmektedir.

Laptop Menteşe Tamiri Ücretleri Ne Kadar ?
Bilgisayarınızın ekranında solda ve sağda olmak üzere iki adet demir ortalama serçe parmağınızın yarısı kadar kalınlıktadır ve bunlar zamanla sürekli açılıp kapanmadan ötürü kırılırlar bu durum laptoplarda çok normaldir bu ürünün size yenisi vermek yerine bunun tamirini(kaynak) yapabiliriz. Fakat aliminyum veya döküm olan menteşelere malesef kaynak işlemi geçerli değildir.

Laptop Ekran Değişimi Fiyatları Ne Kadar ?
Eğer ekran sizde mevcut ise bunun takım ücreti 100TL'dir. Eğer ekran firmamız tarafından temin edilecek ise ekran fiyatını aşağıdaki iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşıp öğrenebilirsiniz. Çünkü ekran modelleri değişkenlik göstermektedir , ekran fiyatlarının sağlıklı bir şekilde fiyat verilmesi için lcd ekran modelinizin tam ürün kodu gereklidir ve bunun içinde ekranı sökmeniz gereklidir bunu servisimizde laptop'unuzu getirdiğinizde ücretsiz olarak öğrenebilirsiniz.


Macbook Pro Şarj Aleti Tamiri Ücreti Ne Kadar ?
Macbook'larda eğerki sorununuzun kaynağı kablodan kaynaklı ise bu kablonun değişimi yapılır veya tamiri yapılıp sizlere testleri yapıldıktan sonra kullanabilirsiniz. Fakat sorun adaptörün kendisinde çıkar ise bunun malesef tamiri onarımı yapılamıyor.

Su Geçmiş Laptop Tamir Edilir Mi ?
Elektronikte başınıza gelebilecek en kötü durumlardan bir tanesi ise sıvı temaslı bir ürünün tamiridir.Sıvı elektronik aletlerin tümünün başına gelebilecek en kötü durumların başında gelmektedir.Bu durumda sizler bizlere sıvının tam olarak nereden aldığı konusunda bilgilendirmeli ve cihazınızı kesinlikle ama kesinlikle çalıştırmamanızı öneririz.

Neden Fiyatlarınızı Belirtmiyorsunuz ?
Bilgisayarınızın başına gelenler yukarıdaki durumlar dahi olsa henüz fiyat vermek için arızayı tespit etmiş değiliz bazı durumlarda fiyat vermiş olabiliriz fakat belirli fiyat aralıklarındadır kesinleşmiş bir fiyat değildir , bu durumu kullanıcılarımıza zaten belirtiyoruz. Daha detaylı bilgi için bizlere whatsapp'dan laptop'un arıza hasar fotoğrafını veyahut bizleri telefonla arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.


Notebook Tamiri olarak yaptığımız işler
Anakart Tamiri
Ekran Kartı Tamiri
Isınma veyahut diğer problemlerle oluşan aniden kapanma sorunları
Kasa Tamiri
Menteşe Tamiri
Hoparlör Ses Sorunları
Klavyenizde bulunan eksik tuşların tamamlanması
Adaptör Tamiri
Şarj soketi değişimi
LCD Ekran Değişimi
ve daha fazlası....

Satışını Yaptığımız Ürünler
İkinci El Laptop
İkinci El Masaüstü Kasa(Tam takım olarak Klavye - Mouse - Monitör veyahut sadece kasa)
İkinci El Adaptör
Sıfır Adaptör
Sıfır LCD Ekran
İkinci El Ekran
İkinci El AIO PC (All In One)
İkinci El Imac
İkinci El Mac
İkinci El Lazer Yazıcı
İkinci El VDSL Modem

Sizlere dahi iyi bir bilgi ve tam net bir fiyat verebilmemiz için bizlere aşıdaki iletişim numarasında ulaşabilir firmamıza gelip tamir sürecini başlatabilirsiniz.

Çalışma Saatlerimiz

09:00 : 21:00 Pazartesi - Cuma
11:00 : 21:00 Cumartesi
Pazar günleri firmamız kapalıdır.

Açık adresimiz : Selahattin Pınar Cad. Yaşarbey Sokak No:3/B Mecidiyeköy - Istanbul
WhatsApp : (0546) 681 37 30
GSM : (0546) 681 37 30
İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır.

Cevapla

“Genel İlanlar” sayfasına dön