Mac'de Adobe Premiere Pro CC kullanıyorsanız dikkat!!

Macosx hakkında bilmeniz gerekenler program kurulumları sorunlar ve çözümler.
Cevapla
admin
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesajlar: 232
Kayıt: 05 Ara 2018 11:02
İletişim:

Mac'de Adobe Premiere Pro CC kullanıyorsanız dikkat!!

Mesaj gönderen admin » 09 Şub 2019 11:45

mute.jpg
mute.jpg (13.04 KiB) 4716 kere görüntülendi
Adobe forumlarını son zamanlarda bir hayli meşgul eden bir konu mevcut ; Adobe Premiere PRO CC kullanan kullanıcılar son zamanlarda forumlarda bir durumdan şikayetçi söz konusu hata programı
Macbook Pro olan kullanıcılarda gösteriyor. Bu hatanın sonucunda ise mevcut hoparlörünüzden olabiliyorsunuz, en azından kullanan kullanıcıların verdiği sorun bu şekilde.

Bu soruna tam bir çözüm bulunmasa da bu durumu sorun olarak görmeyen bir kitle de mevcut. Bazen yazılım hatalarından çöken sistemler , elektrik arızasından veyahut sıvı temasından açılmayan bilgisayarlar gördük fakat bir yazılımın hoparlörü nasıl patlabildiği sürekli yaşanan bir problem değil.

Forumda konusunu şu şekilde dile getiren bir kullanıcı bir proje üzerinde çalıştığını ve ses seviyesinin yarıda olduğunu belirtiyor. Birdenbire gürültülü bir ses geldiği dile getiren kullanıcı projesini durdurmasının mümkün olmadğığı söylüyor ve devamında ise hoparlörlerin patladığını anlamış.

Lakin forumdaki tek şikayet konusu bu değil ; şikayetler her gün artmakta ve sorunun da ciddi bir boyutta olduğunu göstermektedir. Adobe tarafından bulunan çözüm ise daha da enteresan firma ; çözüm için yazılımı kullandığınız süre boyunca mikrofonu devre dışı bırakmalarını istiyor.

Bu bir sorun mu yazılımda bulunan bir uyuşmazlık mı henüz tam netleşmiş bir şey yok fakat mağdur bir kitle mevcut. Bu konu hakkında Apple firması nasıl bir adım atacak , bozulan hoparlörler garanti kapsamında veyahut makul bir ücret karşılığında değiştirilecek mi merak konusu.
İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır.

Cevapla

“Macintosh” sayfasına dön