Sektöre yeni başlıyorum neler yapmalıyım

Sektörümüze yeni başlayan adaylarımız için yol göstermesi açısında hazır makaleler ve videolu düşünceler ve tartışmalar
admin
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

Sektöre yeni başlıyorum neler yapmalıyım

Mesaj gönderen admin » 20 Ara 2018 04:30

Webmaster olmak gerçekten çok eğlenceli ve işinizi düzgün oturtuğunuz zaman çok güzel paralar kazanabileceğiniz bir sektör. Web sektöründe kazanç emin olun tamamen size bağlıdır yani siz ne kadar iş ile uğraşırsanız işte size o kadar para kazandırır çünkü bu sektörde ben açıkcası bir son göremiyorum her zaman mutlaka bir müşterinizin yeni bir fikir veya projesi çıkar. Çünkü teknoloji ve fikirler her zaman aynı adımda yürürler bu adımda size ihtiyaç duyarlar çünkü web sektörü sürekli takip ve güncelleme ister. işin en kıza özü bu işte başarılı olmak istiyorsanız gerçekten ama gerçekten hiç olmadığınız kadar düzenli olmalısınız ve tabiki bunun için sizinle beraber yol arkadaşlarınıza ihtiyacınız olacak bunlar tabiki bizim programlarımızdır.

Burada size iki seçenek sunuluyor siz web tasarımcı mı olmak istiyorsunuz yoksa hem siteyi ben tasarlayayım hemde kodlama aşamında ben olayım?
Bunlardan birini seçeceğiniz gibi her ikisi de olabilirsiniz fakat şunu unutmayın her seçtiğiniz şey size bir yük olacak ve birşeyleri kaçırma oranını biraz daha yüksek tutacaktır. Çünkü bu sektör her zaman güncel kalmayı sever bir işle uğraşırken diğer bir işe konsantre olmanız gerçekten çok önemlidir sizin işleriniz yoğun fakat yetiştirebilirim diyorsanız ilk başka dediğim gibi her ikisi de olabilirsiniz. Fakat bunlar size bir yük olacaktır ben bunun hem meyvesini hemde eziyetini yaşamış birisiyim şahsen size tüm açık samimiyetim ile söylüyorum eğer web işinden ve site ıvır zıvır işlerden hiç anlamasaydım yeniden doğmuş olsaydım emin olun sadece web tasarım ile ilgilenirdim çünkü tasarlamak her şeyin başı olacaktır. Tasarlayamadığınız bir siteyi harekete geçirmenizsiniz bunu hiçbir zaman unutmayın.

Eğer bir web tasarımcı olmak istiyorsanız ilk önce olmazsa olmazımız Adobe Photoshop'dur.
İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır.

“Yeni Başlayanlar” sayfasına dön